Stavební bytové družstvo Hradec Králové
IČO 00044130 · V Lipkách 894/6, 50002 Hradec Králové
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy67 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2023 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Královéhradecký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Stavební bytové družstvo Hradec Králové
Stavební bytové družstvo Hradec Králové je družstvo s IČO 00044130, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1959. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese V Lipkách 894/6, 50002 Hradec Králové, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 500 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PAVEL ROZSYPAL, MARIE JANATOVÁ, SOŇA ŠINDELÁŘOVÁ a další. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ00044130.
Prověření firmy Stavební bytové družstvo Hradec Králové na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Stavební bytové družstvo Hradec Králové
- Jaké má firma Stavební bytové družstvo Hradec Králové hodnocení rizikovosti?
- Stavební bytové družstvo Hradec Králové má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Stavební bytové družstvo Hradec Králové v insolvenci?
- Stavební bytové družstvo Hradec Králové nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Stavební bytové družstvo Hradec Králové spolehlivý plátce DPH?
- Stavební bytové družstvo Hradec Králové není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Stavební bytové družstvo Hradec Králové působí?
- Stavební bytové družstvo Hradec Králové působí na trhu 67 let.
- Zveřejnila firma Stavební bytové družstvo Hradec Králové účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Stavební bytové družstvo Hradec Králové zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- ApSo spol. s r.o.IČO 42195438
Podobné firmy v okolí
- Rectify s.r.o.IČO 01399314
- TBpro s.r.o.IČO 01399497
- Luigi s.r.o.IČO 01425901
- HEDR Systems s.r.o.IČO 01584529
- Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad KněžnouIČO 00045438
- Stavební bytové družstvo TurnovIČO 00045446
- Stavební bytové družstvo Moravská TřebováIČO 00045683
- Bytové družstvo PoličkaIČO 00045705
Další prověřené firmy
- Stavební bytové družstvo RokycanyIČO 00041122
- Stavební bytové družstvo Rozvoj SokolovIČO 00041254
- Stavební bytové družstvo BižuterieIČO 00042170
- Stavební bytové družstvo Pozemní stavby LiberecIČO 00042722
- Stavební bytové družstvo Průkopník, Rychnov nad KněžnouIČO 00045438
- Stavební bytové družstvo TurnovIČO 00045446
- Stavební bytové družstvo Moravská TřebováIČO 00045683
- Bytové družstvo PoličkaIČO 00045705