Stavební bytové družstvo v Klatovech
IČO 00040614 · Bezručova 617, Klatovy III, 33901 Klatovy
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 80/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
- Zadluženost-5 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy66 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2020 až 2021 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Stavební bytové družstvo v Klatovech
Stavební bytové družstvo v Klatovech je družstvo s IČO 00040614, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1960. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Bezručova 617, Klatovy III, 33901 Klatovy. Základní kapitál činí 50 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou JOSEF ŠŤASTA, VÁCLAV BELFÍN, RICHARD MATĚJČEK a další. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ00040614.
Prověření firmy Stavební bytové družstvo v Klatovech na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Stavební bytové družstvo v Klatovech
- Jaké má firma Stavební bytové družstvo v Klatovech hodnocení rizikovosti?
- Stavební bytové družstvo v Klatovech má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Stavební bytové družstvo v Klatovech v insolvenci?
- Stavební bytové družstvo v Klatovech nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Stavební bytové družstvo v Klatovech spolehlivý plátce DPH?
- Stavební bytové družstvo v Klatovech není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Stavební bytové družstvo v Klatovech působí?
- Stavební bytové družstvo v Klatovech působí na trhu 66 let.
- Zveřejnila firma Stavební bytové družstvo v Klatovech účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Stavební bytové družstvo v Klatovech zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- RK ENTER s.r.o.IČO 04574567
- SM assets s.r.o.IČO 05373590
- Centrum Balbinus s.r.o.IČO 05814871
- graphite R&D s.r.o.IČO 08117969
- Stavební bytové družstvo RokycanyIČO 00041122
- Stavební bytové družstvo Rozvoj SokolovIČO 00041254
- Stavební bytové družstvo BižuterieIČO 00042170
- Stavební bytové družstvo Pozemní stavby LiberecIČO 00042722
Další prověřené firmy
- Bytové družstvo Odolena VodaIČO 00036765
- Stavební bytové družstvo Libčice nad VltavouIČO 00036901
- Stavební bytové družstvo PísekIČO 00038717
- Stavební bytové družstvo mladých PlzeňIČO 00040061
- Stavební bytové družstvo RokycanyIČO 00041122
- Stavební bytové družstvo Rozvoj SokolovIČO 00041254
- Stavební bytové družstvo BižuterieIČO 00042170
- Stavební bytové družstvo Pozemní stavby LiberecIČO 00042722