Stavitelství Humlíček s.r.o.
IČO 29369045 · Dyjákovice 126, PSČ 67126
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy14 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Stavebnictví
Souvislosti
- V oboru stavebnictví máme prověřeno 33 937 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 157 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Stavitelství Humlíček s.r.o.
Stavitelství Humlíček s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29369045, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2012. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Dyjákovice 126, PSČ 67126. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je Ladislav Humlíček. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ29369045.
Prověření firmy Stavitelství Humlíček s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Stavitelství Humlíček s.r.o.
- Jaké má firma Stavitelství Humlíček s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Stavitelství Humlíček s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Stavitelství Humlíček s.r.o. v insolvenci?
- Stavitelství Humlíček s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma Stavitelství Humlíček s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Stavitelství Humlíček s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Stavitelství Humlíček s.r.o. působí?
- Stavitelství Humlíček s.r.o. působí na trhu 14 let.
- Zveřejnila firma Stavitelství Humlíček s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Stavitelství Humlíček s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Pila Dokoupil s.r.o.IČO 29369444
- HASTEKO s.r.o.IČO 29369673
- Generia-technik s.r.o.IČO 29369690
- 7Z3 s.r.o.IČO 29369983
- FAVING, s.r.o.IČO 29370205
- Pokorný - IPOS CZ s.r.o.IČO 29370469
- Čebínská stavební s.r.o.IČO 29370591
- Home interier design s.r.o.IČO 29370604
Další prověřené firmy
- Fin-plus consulting, s.r.o.IČO 29368987
- OSTA s.r.o.IČO 29368995
- Klinika Podané ruce s.r.o.IČO 29369011
- HANIBAL TRANSPORT s.r.o.IČO 29369037
- Marsi Prostějov s.r.o.IČO 29369070
- ZP TRADE, s.r.o.IČO 29369118
- City LED lighting a.s.IČO 29369151
- Dotnetic, s.r.o.IČO 29369177