Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
IČO 25265741 · U Josefa 118, Cihelna, 53009 Pardubice
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy29 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Vzdělávání
Souvislosti
- V oboru vzdělávání máme prověřeno 4 627 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 110 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Pardubický kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25265741, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1997. Podle převažující činnosti spadá do oboru vzdělávání. Sídlo má na adrese U Josefa 118, Cihelna, 53009 Pardubice, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je ZITA ŠTIEGLEROVÁ.
Prověření firmy Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o.
- Jaké má firma Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. v insolvenci?
- Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. působí?
- Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. působí na trhu 29 let.
- Zveřejnila firma Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Střední škola cestovního ruchu a grafického designu, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Klub Polabiny IV s.r.o.IČO 63219891
Podobné firmy v okolí
- OBV s.r.o.IČO 25920995
- Český a moravský účetní dvůr, s.r.o.IČO 25972154
- PETR KLEMPÍŘ - JEKA s.r.o.IČO 27470521
- Simply Speaking s.r.o.IČO 27479005
- MW Design s.r.o.IČO 23704357
- Autoškola CHILL, spol. s r. o.IČO 22656316
- Volnonožky, s.r.o.IČO 22557580
- Autoškola Friends, s.r.o.IČO 22436308
Další prověřené firmy
- Czech marketing, s.r.o.IČO 25265652
- Bytové družstvo Ledečská 3415IČO 25265679
- PRATR a.s.IČO 25265687
- ORTOPEDICKÁ PROTETIKA Praha s.r.o.IČO 25265725
- Bytové družstvo Žižkov II/1250IČO 25265768
- Základní umělecká škola Melodie, s.r.o.IČO 25265849
- ELEKTRA CZ spol. s r.o.IČO 25265890
- Eurokomplex s.r.o.IČO 25265946