Sun and Free Resort s.r.o.

IČO 27420621 · Pod kaštany 1106/17, Bubeneč, 16000 Praha 6

Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 50/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Sun and Free Resort s.r.o.

Sun and Free Resort s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27420621, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2006. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Pod kaštany 1106/17, Bubeneč, 16000 Praha 6, kde je zapsáno i dalších 25 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JAKUB ŠMEJCKÝ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ27420621.

Prověření firmy Sun and Free Resort s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Sun and Free Resort s.r.o.

Jaké má firma Sun and Free Resort s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Sun and Free Resort s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Sun and Free Resort s.r.o. v insolvenci?
Sun and Free Resort s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma Sun and Free Resort s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Sun and Free Resort s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma Sun and Free Resort s.r.o. působí?
Sun and Free Resort s.r.o. působí na trhu 20 let.
Zveřejnila firma Sun and Free Resort s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Sun and Free Resort s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy