SVATEBNĚNÍ spol. s r.o.
IČO 03222721 · Ševcovská 3368, 76001 Zlín
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy12 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Zlínský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy SVATEBNĚNÍ spol. s r.o.
SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 03222721, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2014. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Ševcovská 3368, 76001 Zlín, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 50 000 Kč. Jednatelem je VERONIKA HERYÁNOVÁ.
Prověření firmy SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě SVATEBNĚNÍ spol. s r.o.
- Jaké má firma SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. v insolvenci?
- SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. působí?
- SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. působí na trhu 12 let.
- Zveřejnila firma SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy SVATEBNĚNÍ spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Hofman shoes s.r.o.IČO 60717092
- Healthy Dress Code s.r.o.IČO 02226006
Podobné firmy v okolí
- ADVERTISING ENGINEERS s.r.o.IČO 03248640
- EKOMEINVEST, s.r.o.IČO 03350622
- UCEHM Zlín s.r.o.IČO 03403611
- e-Point communications, s.r.o.IČO 03421571
- Agentura September PLUS s.r.o.IČO 02930307
- S97A spol. s r.o.IČO 02791081
- Storevio global s.r.o.IČO 02693925
- TIGRAFEN Europe s.r.o.IČO 02475014
Další prověřené firmy
- LWQ Czech, s.r.o.IČO 03222608
- SOLCONSTRUCT s.r.o.IČO 03222624
- 3K stavby s.r.o.IČO 03222683
- ORL Sedláková s.r.o.IČO 03222705
- M2system s.r.o.IČO 03222811
- HEY Radio s.r.o.IČO 03222845
- PT-Elektrik s.r.o.IČO 03222870
- Atrani s.r.o.IČO 03222896