SVS Blatná s.r.o.
IČO 09927387 · Na Příkopech 747, 38801 Blatná
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 23. 8. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy5 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Stavebnictví
Souvislosti
- V oboru stavebnictví máme prověřeno 33 937 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 157 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy SVS Blatná s.r.o.
SVS Blatná s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 09927387, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2021. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Na Příkopech 747, 38801 Blatná, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ONDŘEJ ŠIMSA, PETR VIKTORA, RADEK ŠIMSA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ09927387.
Prověření firmy SVS Blatná s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě SVS Blatná s.r.o.
- Jaké má firma SVS Blatná s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- SVS Blatná s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma SVS Blatná s.r.o. v insolvenci?
- SVS Blatná s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 23. 8. 2026.
- Je firma SVS Blatná s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- SVS Blatná s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 23. 8. 2026.
- Jak dlouho firma SVS Blatná s.r.o. působí?
- SVS Blatná s.r.o. působí na trhu 5 let.
- Zveřejnila firma SVS Blatná s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy SVS Blatná s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Blatenská ryba, spol. s r.o.IČO 49023837
- ELEKTROREVIZE Blatná s.r.o.IČO 08872716
Podobné firmy v okolí
- HolBra Stav s.r.o.IČO 14073595
- K - servis Blatná s.r.o.IČO 18031692
- Schody - Okna PREXL s.r.o.IČO 22518517
- LANGER INTERIÉRY s.r.o.IČO 24291480
- RIPS CZ s.r.o.IČO 09928031
- ML a synové s.r.o.IČO 09928162
- Obkladačstvi NIX & spol. s.r.o.IČO 09928839
- Numcorp, s.r.o.IČO 09928847
Další prověřené firmy
- POLYANKA s.r.o.IČO 09927085
- Coral Energy s.r.o.IČO 09927255
- MONSTER BOROUGH CLUB, s.r.o.IČO 09927263
- Schleich Czechia s.r.o.IČO 09927344
- Lagun Artea s.r.o.IČO 09927417
- Simanyd s.r.o.IČO 09927468
- NOVÝ KOLEKTIV s.r.o.IČO 09927476
- YES DENTAL s.r.o.IČO 09927492