TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s.
IČO 28182600 · Hodolany 1226, 77900 Olomouc
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 20. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy18 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Akciová společnost
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2024 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Olomoucký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s.
TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. je akciová společnost s IČO 28182600, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2008. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Hodolany 1226, 77900 Olomouc, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 2 000 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou JAROSLAV ROZBOŘIL, JAKUB ROZBOŘIL, LUCIE ROZBOŘILOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ28182600.
Prověření firmy TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s.
- Jaké má firma TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. hodnocení rizikovosti?
- TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. v insolvenci?
- TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 20. 9. 2026.
- Je firma TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. spolehlivý plátce DPH?
- TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 20. 9. 2026.
- Jak dlouho firma TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. působí?
- TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. působí na trhu 18 let.
- Zveřejnila firma TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy TAF - TRUSS ALUMINIUM FACTORY a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Firmy na stejné adrese
- TAF STORE s.r.o.IČO 08323399
- TAF - CZ s.r.o.IČO 25387499
Podobné firmy v okolí
- Fluid Engineering a.s.IČO 28481186
- Mstětická pozemková společnost s.r.o.IČO 28529847
- HOTFIX s.r.o.IČO 28571291
- RODOR INVEST a.s.IČO 28573030
- Gasta & Čoupek s.r.o.IČO 27859126
- BioApex,s.r.o.IČO 27858731
- K - styl, nábytek, interiér s.r.o.IČO 27855384
- RADION - onkologická ambulance s.r.o.IČO 27853268
Další prověřené firmy
- ZTZ Trade s.r.o.IČO 28182545
- RENTHAL s.r.o.IČO 28182570
- Green Lions a.s.IČO 28182588
- MARSA s.r.o.IČO 28182596
- FM Investment s.r.o.IČO 28182618
- Gard Invest a.s.IČO 28182634
- CAMINREAL a.s.IČO 28182642
- Gate Finance a.s.IČO 28182677