Technické služby Benešov, s.r.o.

IČO 47543655 · Na Spořilově 1371, 25601 Benešov

Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Technické služby Benešov, s.r.o.

Technické služby Benešov, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 47543655, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1994. Podle převažující činnosti spadá do oboru vodárenství a odpady. Sídlo má na adrese Na Spořilově 1371, 25601 Benešov. Základní kapitál činí 86 564 028 Kč. Ve statutárním orgánu jsou BOHUMIL RATAJ, JAKUB HOSTEK, MARTINA KUČEROVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ47543655.

Prověření firmy Technické služby Benešov, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Technické služby Benešov, s.r.o.

Jaké má firma Technické služby Benešov, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Technické služby Benešov, s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Technické služby Benešov, s.r.o. v insolvenci?
Technické služby Benešov, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma Technické služby Benešov, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Technické služby Benešov, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma Technické služby Benešov, s.r.o. působí?
Technické služby Benešov, s.r.o. působí na trhu 32 let.
Zveřejnila firma Technické služby Benešov, s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Technické služby Benešov, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy