Tomek nářadí s.r.o.
IČO 10836501 · Brněnská 497/27b, Vyškov-Město, 68201 Vyškov
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 70/100 (škála AA až E; hodnocení z 30. 8. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy5 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Souvislosti
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2025 (5 let).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Tomek nářadí s.r.o.
Tomek nářadí s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 10836501, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2021. Sídlo má na adrese Brněnská 497/27b, Vyškov-Město, 68201 Vyškov, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou HYNEK TOMEK, JAKUB TOMEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ10836501.
Prověření firmy Tomek nářadí s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Tomek nářadí s.r.o.
- Jaké má firma Tomek nářadí s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Tomek nářadí s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Tomek nářadí s.r.o. v insolvenci?
- Tomek nářadí s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 30. 8. 2026.
- Je firma Tomek nářadí s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Tomek nářadí s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 30. 8. 2026.
- Jak dlouho firma Tomek nářadí s.r.o. působí?
- Tomek nářadí s.r.o. působí na trhu 5 let.
- Zveřejnila firma Tomek nářadí s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Tomek nářadí s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Tomek výroba s.r.o.IČO 07716168
Další prověřené firmy
- Rybářský průvodce s.r.o.IČO 10836446
- ENYVA public s.r.o.IČO 10836454
- Domácí péče LÍPA s.r.o.IČO 10836489
- Agrokomoditní služby s.r.o.IČO 10836497
- RIVER7 s.r.o.IČO 10836519
- Sklípek u Vodníka s.r.o.IČO 10836535
- Natland EPI, s.r.o.IČO 10836586
- AB-OSTRAHA s.r.o.IČO 10836594