TRIPMAGIK EUROPE s.r.o.
IČO 07658061 · Rytířská 411/4, Staré Město, 11000 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy7 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Doprava a skladování
Souvislosti
- V oboru doprava a skladování máme prověřeno 11 810 firem, průměrné skóre oboru je 66 a 532 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 17 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy TRIPMAGIK EUROPE s.r.o.
TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 07658061, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2019. Podle převažující činnosti spadá do oboru doprava a skladování. Sídlo má na adrese Rytířská 411/4, Staré Město, 11000 Praha 1, kde je zapsáno i dalších 16 firem. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou MORAD ZELMAT, PROSPER EZIHE NZEKWE. DIČ firmy je CZ07658061.
Prověření firmy TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě TRIPMAGIK EUROPE s.r.o.
- Jaké má firma TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. v insolvenci?
- TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. působí?
- TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. působí na trhu 7 let.
- Zveřejnila firma TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy TRIPMAGIK EUROPE s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- RELO4YOU s.r.o.IČO 17314615
- IT Vander s.r.o.IČO 17682118
- SIRA DESIGN s.r.o.IČO 19314051
- AR RACING s.r.o.IČO 24696056
- Euroresta, s.r.o.IČO 25792997
- Castle residence s.r.o.IČO 26745461
- OMNI POINT s.r.o.IČO 27245993
- AD TECHNOLOGY s.r.o.IČO 28329899
Podobné firmy v okolí
- OPENLOGISTIC.EU s.r.o.IČO 07662131
- Astema s.r.o.IČO 07666381
- Czech Union 2018 s.r.o.IČO 07685866
- Diamond Invest Reality s.r.o.IČO 07685955
- Cinema Transport s.r.o.IČO 07656904
- Auto VeVa s.r.o.IČO 07653930
- Matiášek autodoprava s.r.o.IČO 07649002
- TRANSPORT BAU, s.r.o.IČO 07648871
Další prověřené firmy
- Stuna & Partner s.r.o.IČO 07657889
- belrot s.r.o.IČO 07657897
- iFan s.r.o.IČO 07657960
- Grouport, osoba rizikového kapitálu, s.r.o.IČO 07657978
- BROJAN HW s.r.o.IČO 07658087
- Pizza Fragrante, s.r.o.IČO 07658141
- BoogieHouse s.r.o.IČO 07658231
- Full up Devil s.r.o.IČO 07658257