Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o.
IČO 49682474 · č.p. 93, 33701 Litohlavy
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy33 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o.
Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. je společnost s ručením omezeným s IČO 49682474, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1993. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese č.p. 93, 33701 Litohlavy. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ZDEŇKA ULRICHOVÁ, ZDENĚK ULRICH, ROMANA PLÍŠKOVÁ.
Prověření firmy Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o.
- Jaké má firma Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. hodnocení rizikovosti?
- Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. v insolvenci?
- Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. spolehlivý plátce DPH?
- Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. působí?
- Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. působí na trhu 33 let.
- Zveřejnila firma Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Ulrich, stavebně - obchodní společnost, spol. s r. o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- RH machine care s.r.o.IČO 22584943
- WJT s.r.o.IČO 29117631
- ABB s.r.o.IČO 49682563
- Truhlářství Š+G s.r.o.IČO 49684973
- BOHEMIA RINGS s.r.o.IČO 49685643
- NODUS real s.r.o.IČO 49687204
- GALMET, spol. s r.o.IČO 49688057
- LEXIA TRADING s.r.o.IČO 49688308
Další prověřené firmy
- NOLIM s.r.o.IČO 49682245
- MG-MONT s.r.o.IČO 49682261
- PHILADELPHIA Cooperation, spol. s r.o.IČO 49682270
- MOCCA, spol. s r.o.IČO 49682393
- Farma Macas s.r.o.IČO 49682512
- ABB s.r.o.IČO 49682563
- ALBER, spol. s r.o.IČO 49682580
- CAMINO TRADING, spol. s r.o.IČO 49682598