UNICO BRNO REALITY, s.r.o.
IČO 60737212 · třída Kpt. Jaroše 1844/28, Černá Pole, 60200 Brno
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy31 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2023 (2 roky).
- Na stejné adrese sídlí 12 firem.
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy UNICO BRNO REALITY, s.r.o.
UNICO BRNO REALITY, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 60737212, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1995. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese třída Kpt. Jaroše 1844/28, Černá Pole, 60200 Brno, kde je zapsáno i dalších 11 firem. Základní kapitál činí 500 000 Kč. Jednatelem je STANISLAV LIPKA.
Prověření firmy UNICO BRNO REALITY, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě UNICO BRNO REALITY, s.r.o.
- Jaké má firma UNICO BRNO REALITY, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- UNICO BRNO REALITY, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma UNICO BRNO REALITY, s.r.o. v insolvenci?
- UNICO BRNO REALITY, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma UNICO BRNO REALITY, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- UNICO BRNO REALITY, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma UNICO BRNO REALITY, s.r.o. působí?
- UNICO BRNO REALITY, s.r.o. působí na trhu 31 let.
- Zveřejnila firma UNICO BRNO REALITY, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy UNICO BRNO REALITY, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- PDU Living, s.r.o.IČO 01407597
- TechniWerk s.r.o.IČO 06513832
- RIDKY s.r.o.IČO 06545556
- Dětský praktik, s.r.o.IČO 08353239
- Numi Izakaya s.r.o.IČO 23089636
- AMISTA holding, a.s.IČO 24245674
- Trianguli a.s.IČO 28318757
- Továrek, Horký a partneři, advokátní kancelář, s.r.o.IČO 28319320
Podobné firmy v okolí
- INOVIA BRNO, spol. s r.o.IČO 60737387
- BIOFERM CZ, spol. s r.o.IČO 60737409
- KLONA, s.r.o.IČO 60737727
- GIMIK, s.r.o.IČO 60738260
- ADVANCED RADIO TELEMETRY, spol. s r.o.IČO 60736925
- MWM CENTRUM, s.r.o.IČO 60736895
- ESmont, spol. s r.o.IČO 60736062
- TRIANGULUM, s.r.o.IČO 60736011
Další prověřené firmy
- "Chirurgická ambulance KSK, s.r.o."IČO 60737069
- Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o.IČO 60737085
- VEGA UHERSKÉ HRADIŠTĚ a.s.IČO 60737131
- GESOS, spol. s r.o.IČO 60737174
- Natural Wave, spol. s r.o.IČO 60737298
- ALKA-TOUR Brno, spol. s r.o.IČO 60737352
- INOVIA BRNO, spol. s r.o.IČO 60737387
- BIOFERM CZ, spol. s r.o.IČO 60737409