Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o.
IČO 29309158 · Palackého třída 19/114, Královo Pole, 61200 Brno
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy14 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Informační a komunikační činnosti
Souvislosti
- V oboru informační a komunikační činnosti máme prověřeno 15 669 firem, průměrné skóre oboru je 72 a 515 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o.
Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29309158, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2012. Podle převažující činnosti spadá do oboru informační a komunikační činnosti. Sídlo má na adrese Palackého třída 19/114, Královo Pole, 61200 Brno. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ALENA KRATOCHVÍLOVÁ, IVAN POLÁČEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ29309158.
Prověření firmy Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o.
- Jaké má firma Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. v insolvenci?
- Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. působí?
- Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. působí na trhu 14 let.
- Zveřejnila firma Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Unie neslyšících Brno, sociální podnik, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- JRWN s.r.o.IČO 29309450
- iPublishing, s.r.o.IČO 29309832
- Brookberry s.r.o.IČO 29310067
- MTP Invest, s.r.o.IČO 29310270
- DRING CAFFE s.r.o.IČO 29307104
- APIDYA s.r.o.IČO 29306329
- Anova IT s.r.o.IČO 29305985
- Network Operations s.r.o.IČO 29305446
Další prověřené firmy
- Jaspar s.r.o.IČO 29308984
- KODABEY s.r.o.IČO 29309034
- Motorcentrum Malinčík s.r.o.IČO 29309051
- Colectio s.r.o.IČO 29309069
- RillFEM s.r.o.IČO 29309166
- AG Praktik Ostroh s.r.o.IČO 29309182
- MZPV s.r.o.IČO 29309191
- SPUMARE s.r.o.IČO 29309221