UPEX Investments s.r.o.

IČO 02404982 · Spálená 88/13, Nové Město, 11000 Praha 1

Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 75/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy UPEX Investments s.r.o.

UPEX Investments s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 02404982, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2014. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Spálená 88/13, Nové Město, 11000 Praha 1. Základní kapitál činí 1 000 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ULMASJON SUYUNOV, ANNA MARIA WOLSKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ02404982.

Prověření firmy UPEX Investments s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě UPEX Investments s.r.o.

Jaké má firma UPEX Investments s.r.o. hodnocení rizikovosti?
UPEX Investments s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma UPEX Investments s.r.o. v insolvenci?
UPEX Investments s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma UPEX Investments s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
UPEX Investments s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma UPEX Investments s.r.o. působí?
UPEX Investments s.r.o. působí na trhu 12 let.
Zveřejnila firma UPEX Investments s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy UPEX Investments s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy