Urban Comfort Servis s.r.o.
IČO 06784763 · Šafaříkovy sady 2455/5, Východní Předměstí, 30100 Plzeň
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy8 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ostatní činnosti
Souvislosti
- V oboru ostatní činnosti máme prověřeno 9 285 firem, průměrné skóre oboru je 65 a 257 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 27 firem.
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Urban Comfort Servis s.r.o.
Urban Comfort Servis s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 06784763, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru ostatní činnosti. Sídlo má na adrese Šafaříkovy sady 2455/5, Východní Předměstí, 30100 Plzeň, kde je zapsáno i dalších 26 firem. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou ERIK URBAN, PAVLA ZIKMUNDOVÁ.
Prověření firmy Urban Comfort Servis s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Urban Comfort Servis s.r.o.
- Jaké má firma Urban Comfort Servis s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Urban Comfort Servis s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Urban Comfort Servis s.r.o. v insolvenci?
- Urban Comfort Servis s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
- Je firma Urban Comfort Servis s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Urban Comfort Servis s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Urban Comfort Servis s.r.o. působí?
- Urban Comfort Servis s.r.o. působí na trhu 8 let.
- Zveřejnila firma Urban Comfort Servis s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Urban Comfort Servis s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Penzion u Anči Mutěnice s.r.o.IČO 07021542
- SMART INVESTMENT CLUB s.r.o.IČO 07185499
- Vodárenský soubor Holý Vrch s.r.o.IČO 07337272
- TERASY ŠVABINY s.r.o.IČO 07337361
- BOKNet Jih s.r.o.IČO 09205799
- EF Bory s.r.o.IČO 09358137
- West Holding a.s.IČO 09486453
- JAVRASOL s.r.o.IČO 09873899
Podobné firmy v okolí
- DIEKO plus s.r.o.IČO 06814778
- Car Magic s.r.o.IČO 06838278
- MTS energo servis s.r.o.IČO 06871551
- Svatební salon Plzeň, s.r.o.IČO 06917267
- EPAPI s.r.o.IČO 06641431
- JTM mont s.r.o.IČO 06599788
- MANAVI, s.r.o.IČO 06427154
- AV Elektrocentrum s.r.o.IČO 06411525
Další prověřené firmy
- AMFOREA s.r.o.IČO 06784691
- PPG Defence s.r.o.IČO 06784704
- PERFECT THUNDER s.r.o.IČO 06784712
- květiny Šárka s.r.o.IČO 06784747
- SMS-služby s.r.o.IČO 06784771
- Puesto café s.r.o.IČO 06784836
- ZK - Autodíly s.r.o.IČO 06784852
- Marketing in Design s.r.o.IČO 06784909