VK truhlářství s.r.o.
IČO 26364565 · Borská 42, Vysoká, 36263 Dalovice
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy22 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Karlovarský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy VK truhlářství s.r.o.
VK truhlářství s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26364565, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2004. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Borská 42, Vysoká, 36263 Dalovice. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je VLADIMÍR KOČÍ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26364565.
Prověření firmy VK truhlářství s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě VK truhlářství s.r.o.
- Jaké má firma VK truhlářství s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- VK truhlářství s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma VK truhlářství s.r.o. v insolvenci?
- VK truhlářství s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma VK truhlářství s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- VK truhlářství s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma VK truhlářství s.r.o. působí?
- VK truhlářství s.r.o. působí na trhu 22 let.
- Zveřejnila firma VK truhlářství s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy VK truhlářství s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- TCELE s.r.o.IČO 26400995
- Rodonit, s.r.o.IČO 27136949
- K.V.B. mont s.r.o.IČO 27186431
- Tiskárna GARMOND spol. s r.o.IČO 46886656
- EMBROTEX s.r.o.IČO 25240030
- Bohemia Lignum a.s.IČO 14707748
- Selex Company s.r.o.IČO 09699228
- SANGERBERG group a.s.IČO 04780027
Další prověřené firmy
- MT konto s.r.o.IČO 26364441
- Faiveley Transport Plzeň s.r.o.IČO 26364450
- KOVOPLAN s.r.o.IČO 26364522
- RECYSERV s.r.o.IČO 26364531
- ZEMA - KV, s.r.o.IČO 26364751
- BVI FINANCE s.r.o.IČO 26364760
- A-Z HOFMAN spol. s r.o.IČO 26364786
- F & K TRAVEL s.r.o.IČO 26364824