Vsetínská alergologie s.r.o.

IČO 04238214 · Smetanova 1244, 75501 Vsetín

Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Vsetínská alergologie s.r.o.

Vsetínská alergologie s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 04238214, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2015. Podle převažující činnosti spadá do oboru zdravotní a sociální péče. Sídlo má na adrese Smetanova 1244, 75501 Vsetín, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou EVA KŘUPKOVÁ, JAROSLAV KŘUPKA.

Prověření firmy Vsetínská alergologie s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Vsetínská alergologie s.r.o.

Jaké má firma Vsetínská alergologie s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Vsetínská alergologie s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Vsetínská alergologie s.r.o. v insolvenci?
Vsetínská alergologie s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
Je firma Vsetínská alergologie s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Vsetínská alergologie s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 6. 9. 2026.
Jak dlouho firma Vsetínská alergologie s.r.o. působí?
Vsetínská alergologie s.r.o. působí na trhu 11 let.
Zveřejnila firma Vsetínská alergologie s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Vsetínská alergologie s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy