Wittmann Office Center a.s.
IČO 26408759 · V Lomech 1836/11, Bolevec, 32300 Plzeň
Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 60/100 (škála AA až E; hodnocení z 18. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
- Vlastní kapitál-10 b.
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy20 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Akciová společnost
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 4 firmy.
- Firma sídlí v kraji Plzeňský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Wittmann Office Center a.s.
Wittmann Office Center a.s. je akciová společnost s IČO 26408759, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2006. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese V Lomech 1836/11, Bolevec, 32300 Plzeň, kde jsou zapsány i další 3 firmy. Základní kapitál činí 3 000 000 Kč. Jednatelem je MICHAEL HUBKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26408759.
Prověření firmy Wittmann Office Center a.s. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Wittmann Office Center a.s.
- Jaké má firma Wittmann Office Center a.s. hodnocení rizikovosti?
- Wittmann Office Center a.s. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Wittmann Office Center a.s. v insolvenci?
- Wittmann Office Center a.s. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 18. 9. 2026.
- Je firma Wittmann Office Center a.s. spolehlivý plátce DPH?
- Wittmann Office Center a.s. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 18. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Wittmann Office Center a.s. působí?
- Wittmann Office Center a.s. působí na trhu 20 let.
- Zveřejnila firma Wittmann Office Center a.s. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Wittmann Office Center a.s. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Wittmann Alfa s.r.o.IČO 26408791
- Hotel Jezírko s.r.o.IČO 29159911
- Wittmann Gama, a.s.IČO 26377373
Podobné firmy v okolí
- MONITRADE CZ, s.r.o.IČO 26409208
- KRATTNER CORPORATION s.r.o.IČO 26409771
- XPRT.CZ s.r.o.IČO 26411351
- J + J Linea energo s.r.o.IČO 26411377
- Pulsatilla Pharmacy s.r.o.IČO 26407515
- GHOSTSHOES s.r.o.IČO 26406985
- AK Plzeň s.r.o.IČO 26406659
- PROFI MONTAGE s.r.o.IČO 26405865
Další prověřené firmy
- HOBBY ZOO CZ s.r.o.IČO 26408554
- J&P KANCEL Zbiroh s.r.o.IČO 26408619
- Spourstav s.r.o.IČO 26408686
- PROFIT MILENIUM s.r.o.IČO 26408741
- Wittmann Alfa s.r.o.IČO 26408791
- IDS distributor, spol. s r. o.IČO 26408864
- LIBERASTAV s.r.o.IČO 26408899
- MILLA 0059 s.r.o.IČO 26408911