WOOD STYL CZ s.r.o.
IČO 26841568 · Nedbalova 120/30a, Topolany, 77900 Olomouc
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy22 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 2 firmy.
- Firma sídlí v kraji Olomoucký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy WOOD STYL CZ s.r.o.
WOOD STYL CZ s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26841568, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2004. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Nedbalova 120/30a, Topolany, 77900 Olomouc, kde je zapsána i další 1 firma. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je Jaroslav Vyroubal. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ26841568.
Prověření firmy WOOD STYL CZ s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě WOOD STYL CZ s.r.o.
- Jaké má firma WOOD STYL CZ s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- WOOD STYL CZ s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma WOOD STYL CZ s.r.o. v insolvenci?
- WOOD STYL CZ s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma WOOD STYL CZ s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- WOOD STYL CZ s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma WOOD STYL CZ s.r.o. působí?
- WOOD STYL CZ s.r.o. působí na trhu 22 let.
- Zveřejnila firma WOOD STYL CZ s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy WOOD STYL CZ s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- VYJAD defense s.r.o.IČO 05853346
Podobné firmy v okolí
- KOVOLASER s.r.o.IČO 26841614
- FARM UNION EUROPE s.r.o.IČO 26841991
- Comedia s.r.o.IČO 26844486
- PEDOST s.r.o.IČO 26848082
- TUMA s.r.o.IČO 26840243
- SV GOLF s.r.o.IČO 26839644
- Plast Trade CZ, s.r.o.IČO 26837765
- PROPERUS, s.r.o.IČO 26836424
Další prověřené firmy
- HOLD INVEST, s.r.o.IČO 26841495
- Autobusy Vřesina s.r.o.IČO 26841509
- Dřevěné konstrukce ŠOPÍK s.r.o.IČO 26841517
- Michenka s.r.o.IČO 26841541
- RYKY-AREÁL s.r.o.IČO 26841576
- Active Colour s.r.o.IČO 26841584
- KOVOLASER s.r.o.IČO 26841614
- LIPKA HQ s.r.o.IČO 26841665