XZB (Europe) s.r.o.
IČO 06588603 · Průmyslová 379, 74251 Mošnov
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 19. 10. 2026)
Co srazilo body
- Pohotová likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy8 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2024 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy XZB (Europe) s.r.o.
XZB (Europe) s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 06588603, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2018. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Průmyslová 379, 74251 Mošnov. Základní kapitál činí 80 000 000 Kč. Jednatelem je XU NA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ06588603.
Prověření firmy XZB (Europe) s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě XZB (Europe) s.r.o.
- Jaké má firma XZB (Europe) s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- XZB (Europe) s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma XZB (Europe) s.r.o. v insolvenci?
- XZB (Europe) s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 19. 10. 2026.
- Je firma XZB (Europe) s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- XZB (Europe) s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 19. 10. 2026.
- Jak dlouho firma XZB (Europe) s.r.o. působí?
- XZB (Europe) s.r.o. působí na trhu 8 let.
- Zveřejnila firma XZB (Europe) s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy XZB (Europe) s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- PPS design&service s.r.o.IČO 17887178
- PLAKOR CZECH s.r.o.IČO 27566005
- Taejin Czech s.r.o.IČO 29383790
- J.T.S Aviation Europe, s.r.o.IČO 01390813
- Mobis Automotive System Czech s.r.o.IČO 03758397
- Avionic s.r.o.IČO 03649709
- MaR Technology s.r.o.IČO 06591311
- Sev3Do-cz s.r.o.IČO 06592317
Další prověřené firmy
- ZEKYWOOD s.r.o.IČO 06588409
- Obchodní středisko OSKAR s.r.o.IČO 06588417
- Cube 56 s.r.o.IČO 06588484
- KeelCraft s.r.o.IČO 06588590
- Barbados Soběslav s.r.o.IČO 06588662
- Půjčovna lodí Týn nad Vltavou s.r.o.IČO 06588735
- PLC2SQL s.r.o.IČO 06588743
- HINOX s.r.o.IČO 06588751