Yarra Production s.r.o.

IČO 09221441 · Lipová 397, 27353 Hostouň

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Yarra Production s.r.o.

Yarra Production s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 09221441, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2020. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Lipová 397, 27353 Hostouň. Základní kapitál činí 100 Kč. Jednatelem je MAREK HOLEŠOVSKÝ.

Prověření firmy Yarra Production s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Yarra Production s.r.o.

Jaké má firma Yarra Production s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Yarra Production s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Yarra Production s.r.o. v insolvenci?
Yarra Production s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
Je firma Yarra Production s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Yarra Production s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
Jak dlouho firma Yarra Production s.r.o. působí?
Yarra Production s.r.o. působí na trhu 6 let.
Zveřejnila firma Yarra Production s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Yarra Production s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy