ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o.

IČO 60775742 · č.p. 1139, 73995 Bystřice

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 35/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o.

ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 60775742, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1994. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese č.p. 1139, 73995 Bystřice. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je ALENA ŠIMKOVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ60775742.

Prověření firmy ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o.

Jaké má firma ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. v insolvenci?
ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 9. 2026.
Je firma ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 9. 2026.
Jak dlouho firma ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. působí?
ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. působí na trhu 32 let.
Zveřejnila firma ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy ZAHRADNICTVÍ ŠIMKOVÁ, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy