Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o.
IČO 08706981 · Myšlínská 30, Myšlín, 25164 Mnichovice
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy6 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Vzdělávání
Souvislosti
- V oboru vzdělávání máme prověřeno 4 627 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 110 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Středočeský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o.
Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 08706981, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2020. Podle převažující činnosti spadá do oboru vzdělávání. Sídlo má na adrese Myšlínská 30, Myšlín, 25164 Mnichovice. Základní kapitál činí 1 Kč. Jednatelem je TÁŇA KADLECOVÁ.
Prověření firmy Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o.
- Jaké má firma Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. v insolvenci?
- Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. působí?
- Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. působí na trhu 6 let.
- Zveřejnila firma Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Základní škola a Mateřská škola Mozaika s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Safe Traffic s.r.o.IČO 06157611
- Dream English s.r.o.IČO 08714452
- Kanu training s.r.o.IČO 08718482
- HRASINO s.r.o.IČO 08721271
- Ponožkovi, s.r.o.IČO 08721785
- Other wice s.r.o.IČO 08731004
- Montessori škola Na vlně - mateřská škola a základní škola s.r.o.IČO 08733201
- ZERAX s.r.o.IČO 08733813
Další prověřené firmy
- RoKoMaR s.r.o.IČO 08706590
- Grosseto Anděl s.r.o.IČO 08706735
- Moravskočeská stavební s.r.o.IČO 08706956
- Grosseto Restaurants s.r.o.IČO 08706964
- Highway s.r.o.IČO 08707057
- Mewita s.r.o.IČO 08707065
- Lekvi Development Žlutice s.r.o.IČO 08707081
- Netblock Servis s.r.o.IČO 08707090