Zemědělské obchodní družstvo DEJAS
IČO 47914483 · č.p. 109, 79853 Dzbel
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy33 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Družstvo
- Obor činnosti: Zemědělství, lesnictví a rybářství
Souvislosti
- V oboru zemědělství, lesnictví a rybářství máme prověřeno 11 452 firem, průměrné skóre oboru je 70 a 483 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Olomoucký kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Zemědělské obchodní družstvo DEJAS
Zemědělské obchodní družstvo DEJAS je družstvo s IČO 47914483, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1993. Podle převažující činnosti spadá do oboru zemědělství, lesnictví a rybářství. Sídlo má na adrese č.p. 109, 79853 Dzbel. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PAVEL VYROUBAL, JAN KVAPIL, JINDŘICH VOLNÝ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ47914483.
Prověření firmy Zemědělské obchodní družstvo DEJAS na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Zemědělské obchodní družstvo DEJAS
- Jaké má firma Zemědělské obchodní družstvo DEJAS hodnocení rizikovosti?
- Zemědělské obchodní družstvo DEJAS má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Zemědělské obchodní družstvo DEJAS v insolvenci?
- Zemědělské obchodní družstvo DEJAS nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma Zemědělské obchodní družstvo DEJAS spolehlivý plátce DPH?
- Zemědělské obchodní družstvo DEJAS není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Zemědělské obchodní družstvo DEJAS působí?
- Zemědělské obchodní družstvo DEJAS působí na trhu 33 let.
- Zveřejnila firma Zemědělské obchodní družstvo DEJAS účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Zemědělské obchodní družstvo DEJAS zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- AGRO Vojkovice, spol. s r.o.IČO 47914823
- Zemědělské obchodní družstvo PlumlovIČO 47915366
- Zemědělské obchodní družstvo PteníIČO 47915374
- Zemědělské družstvo VícovIČO 47915382
- MEL MORAVICUS s.r.o.IČO 47915510
- CS FARMA Starý Hrozenkov a.s.IČO 47915731
- Arbia, spol. s r.o.IČO 47915765
- HERBASTAR, spol. s r.o.IČO 47915951
Další prověřené firmy
- DPVT, spol. s r.o.IČO 47914301
- MONZA, spol. s r.o.IČO 47914327
- HCS spol. s r.o.IČO 47914343
- ZEMSPOL, spol. s r.o.IČO 47914424
- Callis Inter s.r.o.IČO 47914581
- B.A.W.D.F. s.r.o.IČO 47914602
- LOTAN, spol. s r.o.IČO 47914629
- MAGNUM Living, s.r.o.IČO 47914637