ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o.
IČO 47473282 · Dobrovského 2023, 58001 Havlíčkův Brod
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Vlastní kapitál-10 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy33 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2024 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 3 firmy.
- Firma sídlí v kraji Kraj Vysočina (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o.
ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. je společnost s ručením omezeným s IČO 47473282, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1993. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Dobrovského 2023, 58001 Havlíčkův Brod, kde jsou zapsány i další 2 firmy. Základní kapitál činí 140 000 Kč. Jednatelem je STANISLAVA ŠÍPKOVÁ.
Prověření firmy ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o.
- Jaké má firma ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. hodnocení rizikovosti?
- ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. v insolvenci?
- ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. spolehlivý plátce DPH?
- ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. působí?
- ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. působí na trhu 33 let.
- Zveřejnila firma ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy ZUT Havlíčkův Brod, spol. s r. o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Energetické investiční plánování, s.r.o.IČO 10999884
- CERAE DENT, s.r.o.IČO 19819048
Podobné firmy v okolí
- H A N P O , s.r.o.IČO 48150681
- JAMAL k.s.IČO 48153001
- SANIMA s.r.o.IČO 48153192
- Bagela CZ s.r.o.IČO 48173614
- Amikon.CZ s.r.o.IČO 47451149
- REVOS, spol. s r.o.IČO 46504397
- E L E K T R O S L U Ž B Y, spol. s r.o. Havlíčkův BrodIČO 45539707
- Pneuservis FRÜHBAUER s.r.o.IČO 28846869
Další prověřené firmy
- ENERGOLAND spol. s r.o.IČO 47472961
- AWT ROSCO a.s.IČO 47473070
- MATAX spol. s r.o.IČO 47473142
- ALTER, s.r.o.IČO 47473266
- TREVOS Košťálov s.r.o.IČO 47473291
- INEX DK, spol. s.r.o.IČO 47473304
- ROVEX MACHINERY s.r.o.IČO 47473347
- Autoslužby Černík, s.r.o.IČO 47473428