ART OF STEEL s.r.o.

IČO 27844684 · Ovocný trh 572/11, Staré Město, 11000 Praha 1

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 15/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy ART OF STEEL s.r.o.

ART OF STEEL s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 27844684, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2008. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Ovocný trh 572/11, Staré Město, 11000 Praha 1. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je ROMAN HORÁK.

Prověření firmy ART OF STEEL s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě ART OF STEEL s.r.o.

Jaké má firma ART OF STEEL s.r.o. hodnocení rizikovosti?
ART OF STEEL s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma ART OF STEEL s.r.o. v insolvenci?
ART OF STEEL s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma ART OF STEEL s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
ART OF STEEL s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma ART OF STEEL s.r.o. působí?
ART OF STEEL s.r.o. působí na trhu 18 let.
Zveřejnila firma ART OF STEEL s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy ART OF STEEL s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy