ARTLUX Investment s.r.o.
IČO 23926384 · Čujkovova 1714/21, Zábřeh, 70030 Ostrava
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 20/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Stáří firmy-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Stáří firmy0 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Stavebnictví
Souvislosti
- V oboru stavebnictví máme prověřeno 33 937 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 157 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Firma sídlí v kraji Moravskoslezský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy ARTLUX Investment s.r.o.
ARTLUX Investment s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 23926384, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2026. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Čujkovova 1714/21, Zábřeh, 70030 Ostrava. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Jednatelem je MARTIN KOUTNÝ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ23926384.
Prověření firmy ARTLUX Investment s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě ARTLUX Investment s.r.o.
- Jaké má firma ARTLUX Investment s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- ARTLUX Investment s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma ARTLUX Investment s.r.o. v insolvenci?
- ARTLUX Investment s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma ARTLUX Investment s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- ARTLUX Investment s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma ARTLUX Investment s.r.o. působí?
- ARTLUX Investment s.r.o. působí na trhu 0 let.
Podobné firmy v okolí
- Karolinum Living s.r.o.IČO 24008966
- ROSTYL s.r.o.IČO 24019704
- JMar27 s.r.o.IČO 24069931
- REZIDENCE HUSAROVA s.r.o.IČO 24074900
- Simano Technik s.r.o.IČO 23885742
- Simano Garage s.r.o.IČO 23885734
- Belaplusinvest s.r.o.IČO 23861223
- LV NellyStav s.r.o.IČO 23856963
Další prověřené firmy
- Moneplan s.r.o.IČO 23926091
- Nuvorin s.r.o.IČO 23926171
- ATOMASTORE GROUP s.r.o.IČO 23926317
- RH247 s.r.o.IČO 23926341
- Logistický sklad Příbram s.r.o.IČO 23926422
- MadVitStav s.r.o.IČO 23926597
- LANDKER Reality s.r.o.IČO 23926694
- Bytové družstvo RBDIČO 23926708