Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci
IČO 07996268 · Krkonošská 2001/16, Vinohrady, 12000 Praha 2
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 0/100 (škála AA až E; hodnocení z 8. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stav subjektu-100 b.
- Vlastní kapitál-10 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- Stav subjektuV likvidaci
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy7 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Souvislosti
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci
Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci je společnost s ručením omezeným s IČO 07996268, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2019. Sídlo má na adrese Krkonošská 2001/16, Vinohrady, 12000 Praha 2. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je JAKUB HAFNER.
Prověření firmy Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci
- Jaké má firma Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci hodnocení rizikovosti?
- Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci v insolvenci?
- Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 8. 9. 2026.
- Je firma Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
- Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 8. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci působí?
- Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci působí na trhu 7 let.
- Zveřejnila firma Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Blitzen capital beta s.r.o., v likvidaci zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Další prověřené firmy
- PARI CZ Servis s.r.o.IČO 07995911
- OZCORP fishing s.r.o.IČO 07995989
- MK KLIMA s.r.o.IČO 07996047
- Chci Global Group s.r.o.IČO 07996225
- Klegs beta s.r.o.IČO 07996365
- AKRAP LEGAL s.r.o.IČO 07996403
- Printerka J&R s.r.o.IČO 07996454
- Klegs gama s.r.o.IČO 07996489