BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci
IČO 17070333 · Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 12000 Praha 2
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 0/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stav subjektu-100 b.
- Zadluženost-20 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Zveřejněná účetní závěrka-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- Stav subjektuV likvidaci
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2023
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Zpracovatelský průmysl
Souvislosti
- V oboru zpracovatelský průmysl máme prověřeno 37 231 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 374 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2023 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci
BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci je společnost s ručením omezeným s IČO 17070333, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 12000 Praha 2. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PETR OULICKÝ, LUKÁŠ NOŽIČKA.
Prověření firmy BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci
- Jaké má firma BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci hodnocení rizikovosti?
- BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci v insolvenci?
- BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
- Je firma BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
- BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 4. 9. 2026.
- Jak dlouho firma BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci působí?
- BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy BOGJA QUALITY s.r.o. v likvidaci zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2023.
Podobné firmy v okolí
- Fast repair car service s.r.o.IČO 17072751
- NumberA s.r.o.IČO 17073961
- Koshun Palety CZ s.r.o.IČO 17073995
- CLASSIC-MOTORCYCLES.CZ s.r.o.IČO 17080401
- DK House create s.r.o.IČO 17070112
- Chillipikanterie s.r.o.IČO 17069521
- KARGO KLAN s.r.o.IČO 17069343
- Sever Tiger group s.r.o.IČO 17068916
Další prověřené firmy
- Soil Services s.r.o.IČO 17070228
- Naranu Studio s.r.o.IČO 17070252
- 3D Art Meera, s.r.o.IČO 17070295
- Spokojená obec s.r.o.IČO 17070317
- Trident Solutions s.r.o.IČO 17070350
- Nové Vysočany III, s.r.o.IČO 17070414
- ABC firm s.r.o.IČO 17070422
- B-TOLD s.r.o.IČO 17070457