Citywide Valuable s.r.o.
IČO 21475849 · Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 12000 Praha 2
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 90/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stáří firmy-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy2 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Citywide Valuable s.r.o.
Citywide Valuable s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 21475849, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 12000 Praha 2. Základní kapitál činí 1 000 Kč. Jednatelem je ALEXANDER TOKÁR.
Prověření firmy Citywide Valuable s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Citywide Valuable s.r.o.
- Jaké má firma Citywide Valuable s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Citywide Valuable s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Citywide Valuable s.r.o. v insolvenci?
- Citywide Valuable s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Citywide Valuable s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Citywide Valuable s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Citywide Valuable s.r.o. působí?
- Citywide Valuable s.r.o. působí na trhu 2 let.
- Zveřejnila firma Citywide Valuable s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Citywide Valuable s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Via Coop, s.r.o.IČO 21476420
- Patrero Corp s.r.o.IČO 21476624
- Luxta group s.r.o.IČO 21477973
- Českomoravská real, s.r.o.IČO 21478431
- Free spots, s.r.o.IČO 21475806
- BISCUIT BISTRO s.r.o.IČO 21475792
- Sawa Europe, s.r.o.IČO 21475768
- HORIZON HARVEST s.r.o.IČO 21475580
Další prověřené firmy
- Sawa Europe, s.r.o.IČO 21475768
- BISCUIT BISTRO s.r.o.IČO 21475792
- Free spots, s.r.o.IČO 21475806
- GRAND STANDARD s.r.o.IČO 21475822
- MAKO trade s.r.o.IČO 21475873
- Original Barber Příbram s.r.o.IČO 21475938
- epoxidsterky s.r.o.IČO 21476039
- BACedu s.r.o.IČO 21476055