DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o.
IČO 19349521 · Opletalova 1015/55, Nové Město, 11000 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: B — nízké riziko · skóre 80/100 (škála AA až E; hodnocení z 2. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-10 b.
- Stáří firmy-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy3 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o.
DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 19349521, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2023. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Opletalova 1015/55, Nové Město, 11000 Praha 1. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Jednatelem je GOCHA CHKHETIANI. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ19349521.
Prověření firmy DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o.
- Jaké má firma DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. má stupeň B (nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. v insolvenci?
- DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 2. 9. 2026.
- Je firma DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 2. 9. 2026.
- Jak dlouho firma DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. působí?
- DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. působí na trhu 3 let.
- Zveřejnila firma DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy DAYTONA - Michelský Mlýn, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Mutytutykuk a.s.IČO 19350821
- DAMI INVESTMENTS s.r.o.IČO 19351518
- Tencent Group s.r.o.IČO 19352280
- Yellow Eagle s.r.o.IČO 19353014
- Diamond Grow & Cure s.r.o.IČO 19348967
- Diamond Grow & Tech s.r.o.IČO 19348894
- Reset Button s.r.o.IČO 19348371
- Obviously Professionals s.r.o.IČO 19348339
Další prověřené firmy
- FIALA Holding s.r.o.IČO 19349017
- TESAŘSTVÍ OPLUŠTIL s.r.o.IČO 19349076
- PAMAFIDA s.r.o.IČO 19349211
- Škola řízení s.r.o.IČO 19349343
- DERASPOL s.r.o.IČO 19349530
- Kotendzhy s.r.o.IČO 19349793
- REDNAKSI s.r.o.IČO 19349891
- NATURAL STONE CZ, s.r.o.IČO 19349963