Diutinus Dlouhá s.r.o.
IČO 22213848 · Klimentská 1246/1, Nové Město, 11000 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 65/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zlaté bilanční pravidlo-10 b.
- Stáří firmy-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Stáří firmy1 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Souvislosti
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Diutinus Dlouhá s.r.o.
Diutinus Dlouhá s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 22213848, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2025. Sídlo má na adrese Klimentská 1246/1, Nové Město, 11000 Praha 1. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou DAVIDE RAZETTO, CHRISTIAN SAMII.
Prověření firmy Diutinus Dlouhá s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Diutinus Dlouhá s.r.o.
- Jaké má firma Diutinus Dlouhá s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Diutinus Dlouhá s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Diutinus Dlouhá s.r.o. v insolvenci?
- Diutinus Dlouhá s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Diutinus Dlouhá s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Diutinus Dlouhá s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Diutinus Dlouhá s.r.o. působí?
- Diutinus Dlouhá s.r.o. působí na trhu 1 let.
Další prověřené firmy
- Active Cities Hub s.r.o.IČO 22213309
- FaceForm s.r.o.IČO 22213422
- Milica & Co s.r.o.IČO 22213783
- The Chocolate s.r.o.IČO 22213791
- Diutinus Vyšehradská s.r.o.IČO 22213902
- GUCINELI s.r.o.IČO 22213929
- V. S. EUROPEAN CONSTRUCTION s.r.o.IČO 22214135
- ATEX FG Holding, s.r.o.IČO 22214143