EAST DENT, spol. s r.o.
IČO 43875424 · Lékařská 36/10, Motol, 15000 Praha 5
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 1. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy34 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Velkoobchod a maloobchod
Souvislosti
- V oboru velkoobchod a maloobchod máme prověřeno 59 360 firem, průměrné skóre oboru je 69 a 2 561 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2024 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy EAST DENT, spol. s r.o.
EAST DENT, spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 43875424, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1992. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Lékařská 36/10, Motol, 15000 Praha 5. Základní kapitál činí 350 000 Kč. Jednatelem je JAN KABELKA.
Prověření firmy EAST DENT, spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě EAST DENT, spol. s r.o.
- Jaké má firma EAST DENT, spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- EAST DENT, spol. s r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma EAST DENT, spol. s r.o. v insolvenci?
- EAST DENT, spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 1. 9. 2026.
- Je firma EAST DENT, spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- EAST DENT, spol. s r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 1. 9. 2026.
- Jak dlouho firma EAST DENT, spol. s r.o. působí?
- EAST DENT, spol. s r.o. působí na trhu 34 let.
- Zveřejnila firma EAST DENT, spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy EAST DENT, spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- IBS racing s.r.o.IČO 43875734
- ICS Identifikační systémy, a.s.IČO 43875742
- KERATRADE, spol. s r.o.IČO 43875831
- ARRAS, spol. s r.o.IČO 43964281
- MPI Group, s.r.o.IČO 43875017
- IGCS Ústí nad Labem a.s.IČO 43874622
- Slovenija Trade spol. s r.o.IČO 43874096
- DOMUS, spol. s r.o.IČO 43873502
Další prověřené firmy
- METEOS s.r.o.IČO 43875050
- HAYEK, spol. s r.o., holdingIČO 43875092
- H B, spol. s r.o.IČO 43875246
- HARICOM, spol. s r.o.IČO 43875254
- PARTNER Cons. Praha spol. s r.o.IČO 43875467
- Služby, stavby, montáže, spol. s r.o.IČO 43875572
- IBS racing s.r.o.IČO 43875734
- ICS Identifikační systémy, a.s.IČO 43875742