PARTNER Cons. Praha spol. s r.o.
IČO 43875467 · Na vápence 531/17, Žižkov, 13000 Praha 3
Hodnocení rizikovosti: AA — velmi nízké riziko · skóre 100/100 (škála AA až E; hodnocení z 1. 9. 2026)
Bez srážek — všechny sledované ukazatele v pořádku.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy34 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Profesní, vědecké a technické činnosti
Souvislosti
- V oboru profesní, vědecké a technické činnosti máme prověřeno 46 018 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 1 663 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 7 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy PARTNER Cons. Praha spol. s r.o.
PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 43875467, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1992. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Na vápence 531/17, Žižkov, 13000 Praha 3, kde je zapsáno i dalších 6 firem. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je MARTIN VLK.
Prověření firmy PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě PARTNER Cons. Praha spol. s r.o.
- Jaké má firma PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. hodnocení rizikovosti?
- PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. má stupeň AA (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. v insolvenci?
- PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 1. 9. 2026.
- Je firma PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. spolehlivý plátce DPH?
- PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 1. 9. 2026.
- Jak dlouho firma PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. působí?
- PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. působí na trhu 34 let.
- Zveřejnila firma PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy PARTNER Cons. Praha spol. s r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- MITRU.cz s.r.o.IČO 02093561
- HK TAX s.r.o.IČO 06876439
- Royal Excelsior Československo s.r.o.IČO 09657061
- Bytové družstvo Na Vápence 531/17IČO 26506319
- Družstvo Royal ExcelsiorIČO 27954137
- LARSA Czech s.r.o.IČO 28492994
Podobné firmy v okolí
- RAMADA, spol. s r.o.IČO 43875891
- New Star Protection s.r.o.IČO 44016255
- "3 J", spol. s r.o.IČO 44264585
- GEOLINE, spol. s r.o.IČO 44264992
- HAYEK, spol. s r.o., holdingIČO 43875092
- ALL IN AGENCY, spol. s r.o.IČO 43874827
- AEROECORAD spol. s r.o.IČO 43873138
- EUROPROJEKT, spol. s r.o.IČO 43872999
Další prověřené firmy
- HAYEK, spol. s r.o., holdingIČO 43875092
- H B, spol. s r.o.IČO 43875246
- HARICOM, spol. s r.o.IČO 43875254
- EAST DENT, spol. s r.o.IČO 43875424
- Služby, stavby, montáže, spol. s r.o.IČO 43875572
- IBS racing s.r.o.IČO 43875734
- ICS Identifikační systémy, a.s.IČO 43875742
- K.E.S., spol. s r.o.IČO 43875769