Emporium Curiositatum, s.r.o.
IČO 22650440 · Nové sady 988/2, Staré Brno, 60200 Brno
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 20/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Stáří firmy-10 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Stáří firmy1 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
Souvislosti
- Firma sídlí v kraji Jihomoravský kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Emporium Curiositatum, s.r.o.
Emporium Curiositatum, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 22650440, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2025. Sídlo má na adrese Nové sady 988/2, Staré Brno, 60200 Brno. Základní kapitál činí 10 000 Kč. Jednatelem je MICHAL BALICKÝ.
Prověření firmy Emporium Curiositatum, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Emporium Curiositatum, s.r.o.
- Jaké má firma Emporium Curiositatum, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Emporium Curiositatum, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Emporium Curiositatum, s.r.o. v insolvenci?
- Emporium Curiositatum, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma Emporium Curiositatum, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Emporium Curiositatum, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Emporium Curiositatum, s.r.o. působí?
- Emporium Curiositatum, s.r.o. působí na trhu 1 let.
Další prověřené firmy
- IREN komfort s.r.o.IČO 22649921
- Independent Property s.r.o.IČO 22650083
- KŘENOVSKÝ ŠENK s.r.o.IČO 22650181
- Prime builders solutions s.r.o.IČO 22650245
- RENTIA REZIDENCE VINOTÉKA s.r.o.IČO 22650504
- Dual-Vector Foil s.r.o.IČO 22650580
- MONES corporated s.r.o.IČO 22650598
- Zahradnictví Dohnálek s.r.o.IČO 22650709