Jorge Zorro, s.r.o.

IČO 28538340 · Újezd 450/40, Malá Strana, 11800 Praha 1

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Jorge Zorro, s.r.o.

Jorge Zorro, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 28538340, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2009. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Újezd 450/40, Malá Strana, 11800 Praha 1, kde je zapsáno i dalších 27 firem. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JURAJ LIŠKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ28538340.

Prověření firmy Jorge Zorro, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Jorge Zorro, s.r.o.

Jaké má firma Jorge Zorro, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Jorge Zorro, s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Jorge Zorro, s.r.o. v insolvenci?
Jorge Zorro, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
Je firma Jorge Zorro, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Jorge Zorro, s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
Jak dlouho firma Jorge Zorro, s.r.o. působí?
Jorge Zorro, s.r.o. působí na trhu 17 let.
Zveřejnila firma Jorge Zorro, s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Jorge Zorro, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Firmy na stejné adrese

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy