JTJ DREAMS MEDIA s.r.o.

IČO 24249335 · Křenova 438/7, Veleslavín, 16200 Praha 6

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 30/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy JTJ DREAMS MEDIA s.r.o.

JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 24249335, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2012. Podle převažující činnosti spadá do oboru profesní, vědecké a technické činnosti. Sídlo má na adrese Křenova 438/7, Veleslavín, 16200 Praha 6. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je JIŘÍ PAVELKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ24249335.

Prověření firmy JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě JTJ DREAMS MEDIA s.r.o.

Jaké má firma JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. hodnocení rizikovosti?
JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. v insolvenci?
JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. působí?
JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. působí na trhu 14 let.
Zveřejnila firma JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy JTJ DREAMS MEDIA s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy