KM Beauty Products s.r.o.
IČO 08864454 · Korunní 1208/74, Vinohrady, 10100 Praha 10
Hodnocení rizikovosti: C — střední riziko · skóre 70/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-20 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy6 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ostatní činnosti
Souvislosti
- V oboru ostatní činnosti máme prověřeno 9 285 firem, průměrné skóre oboru je 65 a 257 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy KM Beauty Products s.r.o.
KM Beauty Products s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 08864454, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2020. Podle převažující činnosti spadá do oboru ostatní činnosti. Sídlo má na adrese Korunní 1208/74, Vinohrady, 10100 Praha 10. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Jednatelem je MARKÉTA KREISLOVÁ.
Prověření firmy KM Beauty Products s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě KM Beauty Products s.r.o.
- Jaké má firma KM Beauty Products s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- KM Beauty Products s.r.o. má stupeň C (střední riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma KM Beauty Products s.r.o. v insolvenci?
- KM Beauty Products s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma KM Beauty Products s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- KM Beauty Products s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma KM Beauty Products s.r.o. působí?
- KM Beauty Products s.r.o. působí na trhu 6 let.
- Zveřejnila firma KM Beauty Products s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy KM Beauty Products s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Dymyk k.s.IČO 08870438
- Dekis s.r.o.IČO 08883777
- FIX THE CAR s.r.o.IČO 08884919
- ttyres s.r.o.IČO 08895171
- AP Jaroš s.r.o.IČO 08858292
- MK ROYAL Cars servis s.r.o.IČO 08852987
- Dermaline clinic s.r.o.IČO 08836914
- Hodinový mechanik s.r.o.IČO 08834997
Další prověřené firmy
- Czech language education center - jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.IČO 08864250
- TNV world s.r.o.IČO 08864276
- KK Detail s.r.o.IČO 08864411
- ET Trans s.r.o.IČO 08864438
- Group PZ s.r.o.IČO 08864471
- DATA COMPLEX s.r.o.IČO 08864551
- Wero 1 s.r.o.IČO 08864560
- REVOR GROUP s.r.o.IČO 08864578