Koletschka TEAM s.r.o.

IČO 21725667 · Věry Pánkové 829/2, Nové Sady, 77900 Olomouc

Hodnocení rizikovosti: D — vysoké riziko · skóre 55/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Koletschka TEAM s.r.o.

Koletschka TEAM s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 21725667, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2024. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Věry Pánkové 829/2, Nové Sady, 77900 Olomouc. Základní kapitál činí 6 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou TOMÁŠ KOLETSCHKA, LEOŠ KOLETSCHKA, VÍT KOLETSCHKA. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ21725667.

Prověření firmy Koletschka TEAM s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Koletschka TEAM s.r.o.

Jaké má firma Koletschka TEAM s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Koletschka TEAM s.r.o. má stupeň D (vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Koletschka TEAM s.r.o. v insolvenci?
Koletschka TEAM s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
Je firma Koletschka TEAM s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Koletschka TEAM s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 7. 9. 2026.
Jak dlouho firma Koletschka TEAM s.r.o. působí?
Koletschka TEAM s.r.o. působí na trhu 2 let.
Zveřejnila firma Koletschka TEAM s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Koletschka TEAM s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy