KTC INTERNATIONAL s.r.o.

IČO 61461504 · Uralská 689/7, Bubeneč, 16000 Praha 6

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 15/100 (škála AA až E; hodnocení z 4. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy KTC INTERNATIONAL s.r.o.

KTC INTERNATIONAL s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 61461504, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1994. Podle převažující činnosti spadá do oboru zpracovatelský průmysl. Sídlo má na adrese Uralská 689/7, Bubeneč, 16000 Praha 6. Základní kapitál činí 500 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou MATYÁŠ KIRŠBAUM, MICHAL HLAVÁČ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ61461504.

Prověření firmy KTC INTERNATIONAL s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě KTC INTERNATIONAL s.r.o.

Jaké má firma KTC INTERNATIONAL s.r.o. hodnocení rizikovosti?
KTC INTERNATIONAL s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma KTC INTERNATIONAL s.r.o. v insolvenci?
KTC INTERNATIONAL s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 4. 9. 2026.
Je firma KTC INTERNATIONAL s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
KTC INTERNATIONAL s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 4. 9. 2026.
Jak dlouho firma KTC INTERNATIONAL s.r.o. působí?
KTC INTERNATIONAL s.r.o. působí na trhu 32 let.
Zveřejnila firma KTC INTERNATIONAL s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy KTC INTERNATIONAL s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy