Luxury Fragrance s.r.o.

IČO 04496558 · Holečkova 789/49, Smíchov, 15000 Praha 5

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 15/100 (škála AA až E; hodnocení z 6. 10. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy Luxury Fragrance s.r.o.

Luxury Fragrance s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 04496558, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Holečkova 789/49, Smíchov, 15000 Praha 5. Základní kapitál činí 50 000 Kč. Jednatelem je ZLATA FAKTOROVÁ. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ04496558.

Prověření firmy Luxury Fragrance s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě Luxury Fragrance s.r.o.

Jaké má firma Luxury Fragrance s.r.o. hodnocení rizikovosti?
Luxury Fragrance s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma Luxury Fragrance s.r.o. v insolvenci?
Luxury Fragrance s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 6. 10. 2026.
Je firma Luxury Fragrance s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
Luxury Fragrance s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 6. 10. 2026.
Jak dlouho firma Luxury Fragrance s.r.o. působí?
Luxury Fragrance s.r.o. působí na trhu 10 let.
Zveřejnila firma Luxury Fragrance s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy Luxury Fragrance s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy