MEGAWASTE-communal service, s.r.o.
IČO 26219875 · Korunní 2569/108, Vinohrady, 10100 Praha 10
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy26 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Vodárenství a odpady
Souvislosti
- V oboru vodárenství a odpady máme prověřeno 3 010 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 118 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2023 až 2025 (3 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy MEGAWASTE-communal service, s.r.o.
MEGAWASTE-communal service, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 26219875, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2000. Podle převažující činnosti spadá do oboru vodárenství a odpady. Sídlo má na adrese Korunní 2569/108, Vinohrady, 10100 Praha 10. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je RENATA PALACKÁ.
Prověření firmy MEGAWASTE-communal service, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě MEGAWASTE-communal service, s.r.o.
- Jaké má firma MEGAWASTE-communal service, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- MEGAWASTE-communal service, s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma MEGAWASTE-communal service, s.r.o. v insolvenci?
- MEGAWASTE-communal service, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma MEGAWASTE-communal service, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- MEGAWASTE-communal service, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma MEGAWASTE-communal service, s.r.o. působí?
- MEGAWASTE-communal service, s.r.o. působí na trhu 26 let.
- Zveřejnila firma MEGAWASTE-communal service, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy MEGAWASTE-communal service, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- RUML Těsnění s.r.o.IČO 26321751
- E.A.T.H. Magna, a.s.IČO 26423537
- IMATRADE s.r.o.IČO 26454122
- M+M METAL servis, s.r.o.IČO 26454866
- METALIA s.r.o.IČO 26191253
- ŠUTA- META s.r.o.IČO 26161079
- EKO MB s.r.o.IČO 26086701
- ASTON - služby v ekologii, s.r.o.IČO 26072602
Další prověřené firmy
- GEVE, s.r.o.IČO 26219778
- SALVETOVÁ s.r.o.IČO 26219786
- RICOMPENSA, s.r.o.IČO 26219808
- ADVANTAGE LS s.r.o.IČO 26219841
- PVM s.r.o.IČO 26219921
- VELOX MIKULOV, s.r.o.IČO 26219930
- PuliCar s.r.o.IČO 26219972
- Gastro ROZZE s.r.o.IČO 26220059