MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci
IČO 24227480 · Dlouhá 715/38, Staré Město, 11000 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 0/100 (škála AA až E; hodnocení z 7. 9. 2026)
Co srazilo body
- Stav subjektu-100 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- Stav subjektuV likvidaci
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2024
- Stáří firmy14 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Stavebnictví
Souvislosti
- V oboru stavebnictví máme prověřeno 33 937 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 157 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2021 až 2024 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci
MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci je společnost s ručením omezeným s IČO 24227480, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2012. Podle převažující činnosti spadá do oboru stavebnictví. Sídlo má na adrese Dlouhá 715/38, Staré Město, 11000 Praha 1. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je Likvidátor společností s.r.o..
Prověření firmy MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci
- Jaké má firma MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci hodnocení rizikovosti?
- MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci v insolvenci?
- MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 7. 9. 2026.
- Je firma MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci spolehlivý plátce DPH?
- MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 7. 9. 2026.
- Jak dlouho firma MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci působí?
- MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci působí na trhu 14 let.
- Zveřejnila firma MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy MIPPOPEX CZ s.r.o. v likvidaci zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2024.
Podobné firmy v okolí
- Cedr stavební s.r.o.IČO 24227544
- vGv Prague Service s.r.o.IČO 24227587
- Absolute Ideas s.r.o.IČO 24228141
- Zámkovky Praha, s.r.o.IČO 24228265
- DMBAU s.r.o.IČO 24227471
- Black ocean s.r.o.IČO 24226891
- MCM Profil a.s.IČO 24226840
- HA & G FAMILI s.r.o.IČO 24226611
Další prověřené firmy
- APROK Building s.r.o.IČO 24227412
- LAMITECH GROUP s.r.o.IČO 24227439
- AnonymouS Concept s.r.o.IČO 24227455
- DMBAU s.r.o.IČO 24227471
- ESGE-Czech Republic s.r.o.IČO 24227510
- Renewable capital a.s.IČO 24227536
- Cedr stavební s.r.o.IČO 24227544
- Penta Hospitals Neurologie Praha s.r.o.IČO 24227552