RADOLI Investments s.r.o.
IČO 14429772 · Bílkova 855/19, Staré Město, 11000 Praha 1
Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 25/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-30 b.
- Vlastní kapitál-30 b.
- Běžná likvidita-5 b.
- Pohotová likvidita-5 b.
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHNE
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Ubytování, stravování a pohostinství
Souvislosti
- V oboru ubytování, stravování a pohostinství máme prověřeno 20 406 firem, průměrné skóre oboru je 61 a 742 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, předlužené firmy v Česku, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy RADOLI Investments s.r.o.
RADOLI Investments s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 14429772, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru ubytování, stravování a pohostinství. Sídlo má na adrese Bílkova 855/19, Staré Město, 11000 Praha 1. Základní kapitál činí 20 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou PAVLÍNA ANNA RADOLINSKA BEROUSKOVÁ, FRANTIŠEK BEROUSEK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ14429772.
Prověření firmy RADOLI Investments s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě RADOLI Investments s.r.o.
- Jaké má firma RADOLI Investments s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- RADOLI Investments s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma RADOLI Investments s.r.o. v insolvenci?
- RADOLI Investments s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
- Je firma RADOLI Investments s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- RADOLI Investments s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
- Jak dlouho firma RADOLI Investments s.r.o. působí?
- RADOLI Investments s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma RADOLI Investments s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy RADOLI Investments s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- Dubina gastro s.r.o.IČO 14430223
- CHENG KAI s.r.o.IČO 14430754
- Startair s.r.o.IČO 14433133
- SLCV s.r.o.IČO 14433281
- Café V Ráji s.r.o.IČO 14420678
- Imachem s.r.o.IČO 14408856
- MARHABA s.r.o.IČO 14407477
- O.P. property s.r.o.IČO 14406721
Další prověřené firmy
- Timber Logistik s.r.o.IČO 14429705
- LUKTIN s.r.o.IČO 14429721
- Akademie veterinární stomatologie s.r.o.IČO 14429756
- U Mratínského potoka s.r.o.IČO 14429764
- HR stav KV s.r.o.IČO 14429837
- MIRROR Austerlitz s.r.o.IČO 14429934
- vrba online buss, s.r.o.IČO 14429969
- JURAS Building s.r.o.IČO 14429977