Rashaant 18 s.r.o.
IČO 04721543 · Litoměřická 405/9, Prosek, 19000 Praha 9
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 3. 9. 2026)
Co srazilo body
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy10 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 40 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Rashaant 18 s.r.o.
Rashaant 18 s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 04721543, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2016. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Litoměřická 405/9, Prosek, 19000 Praha 9, kde je zapsáno i dalších 39 firem. Základní kapitál činí 5 000 Kč. Jednatelem je MILAN MAKOVÝ.
Prověření firmy Rashaant 18 s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Rashaant 18 s.r.o.
- Jaké má firma Rashaant 18 s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Rashaant 18 s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Rashaant 18 s.r.o. v insolvenci?
- Rashaant 18 s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 3. 9. 2026.
- Je firma Rashaant 18 s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Rashaant 18 s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 3. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Rashaant 18 s.r.o. působí?
- Rashaant 18 s.r.o. působí na trhu 10 let.
- Zveřejnila firma Rashaant 18 s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Rashaant 18 s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Har Sarnai s.r.o.IČO 04721578
- Tavanbogd s.r.o.IČO 04721586
- Huh Tenger s.r.o.IČO 04721616
- Terelj Gol s.r.o.IČO 04721624
- Rapsta s.r.o.IČO 04880838
- Gosar s.r.o.IČO 04880919
- sim4x s.r.o.IČO 05848512
- KMJM Consulting s.r.o.IČO 07833652
Podobné firmy v okolí
- Har Sarnai s.r.o.IČO 04721578
- Tavanbogd s.r.o.IČO 04721586
- Huh Tenger s.r.o.IČO 04721616
- Terelj Gol s.r.o.IČO 04721624
- ICH NARANTUUL s.r.o.IČO 04721535
- Nalaih s.r.o.IČO 04721519
- Myangat s.r.o.IČO 04721497
- Jargalant Sum s.r.o.IČO 04721489
Další prověřené firmy
- Jargalant Sum s.r.o.IČO 04721489
- Myangat s.r.o.IČO 04721497
- Nalaih s.r.o.IČO 04721519
- ICH NARANTUUL s.r.o.IČO 04721535
- Quora group s.r.o.IČO 04721551
- El-energy Most s.r.o.IČO 04721560
- Har Sarnai s.r.o.IČO 04721578
- Tavanbogd s.r.o.IČO 04721586