RENDITA REALIS s.r.o.

IČO 25821342 · Školská 689/20, Nové Město, 11000 Praha 1

Hodnocení rizikovosti: E — velmi vysoké riziko · skóre 45/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy RENDITA REALIS s.r.o.

RENDITA REALIS s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25821342, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 1999. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Školská 689/20, Nové Město, 11000 Praha 1. Základní kapitál činí 100 000 Kč. Jednatelem je MARTIN PIPEREK. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ25821342.

Prověření firmy RENDITA REALIS s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě RENDITA REALIS s.r.o.

Jaké má firma RENDITA REALIS s.r.o. hodnocení rizikovosti?
RENDITA REALIS s.r.o. má stupeň E (velmi vysoké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma RENDITA REALIS s.r.o. v insolvenci?
RENDITA REALIS s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
Je firma RENDITA REALIS s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
RENDITA REALIS s.r.o. JE vedena jako nespolehlivý plátce DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
Jak dlouho firma RENDITA REALIS s.r.o. působí?
RENDITA REALIS s.r.o. působí na trhu 27 let.
Zveřejnila firma RENDITA REALIS s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy RENDITA REALIS s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2022.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy