Technické služby Lanškroun, s.r.o.
IČO 25951459 · Nádražní 33, Žichlínské Předměstí, 56301 Lanškroun
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 27. 9. 2026)
Co srazilo body
- Zadluženost-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy25 let
- Virtuální sídloNE
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Vodárenství a odpady
Souvislosti
- V oboru vodárenství a odpady máme prověřeno 3 010 firem, průměrné skóre oboru je 73 a 118 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2024 až 2025 (2 roky).
- Firma sídlí v kraji Pardubický kraj (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Technické služby Lanškroun, s.r.o.
Technické služby Lanškroun, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 25951459, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2001. Podle převažující činnosti spadá do oboru vodárenství a odpady. Sídlo má na adrese Nádražní 33, Žichlínské Předměstí, 56301 Lanškroun. Základní kapitál činí 5 000 000 Kč. Jednatelem je ROBERT PIRKL.
Prověření firmy Technické služby Lanškroun, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Technické služby Lanškroun, s.r.o.
- Jaké má firma Technické služby Lanškroun, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Technické služby Lanškroun, s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Technické služby Lanškroun, s.r.o. v insolvenci?
- Technické služby Lanškroun, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 27. 9. 2026.
- Je firma Technické služby Lanškroun, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Technické služby Lanškroun, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 27. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Technické služby Lanškroun, s.r.o. působí?
- Technické služby Lanškroun, s.r.o. působí na trhu 25 let.
- Zveřejnila firma Technické služby Lanškroun, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Technické služby Lanškroun, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Podobné firmy v okolí
- EKO systém - US, spol. s r.o.IČO 25294741
- Technické služby Hlinsko, s.r.o.IČO 25951611
- Družstvo vodovod StaňkovIČO 25959069
- Růžov a.s.IČO 25961942
- Hradecké služby a.s.IČO 25962973
- Kovoglobal s.r.o.IČO 25990306
- Pardubická CZ s.r.o.IČO 25990756
- Technické služby Žacléř, spol. s r.o.IČO 25991558
Další prověřené firmy
- SASA - XL s.r.o.IČO 25951220
- ATASTA, s.r.o.IČO 25951262
- Elektro Pešek s.r.o.IČO 25951319
- UC TRADE CZ s.r.o.IČO 25951416
- KALVACH s.r.o.IČO 25951467
- ARCHITEP s.r.o.IČO 25951475
- CASA TENTS, s.r.o.IČO 25951572
- Labská Rezidence s.r.o.IČO 25951581