VINA ENERGY SERVICE s.r.o.

IČO 29148448 · Budovcova 188/1, Žižkov, 13000 Praha 3

Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 5. 9. 2026)

Co srazilo body

Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.

Údaje z veřejných rejstříků

Souvislosti

Profil firmy VINA ENERGY SERVICE s.r.o.

VINA ENERGY SERVICE s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 29148448, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2013. Podle převažující činnosti spadá do oboru velkoobchod a maloobchod. Sídlo má na adrese Budovcova 188/1, Žižkov, 13000 Praha 3. Základní kapitál činí 200 000 Kč. Jednatelem je Martin Suchánek. Firma je registrovaným plátcem DPH pod DIČ CZ29148448.

Prověření firmy VINA ENERGY SERVICE s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.

Časté dotazy k firmě VINA ENERGY SERVICE s.r.o.

Jaké má firma VINA ENERGY SERVICE s.r.o. hodnocení rizikovosti?
VINA ENERGY SERVICE s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
Je firma VINA ENERGY SERVICE s.r.o. v insolvenci?
VINA ENERGY SERVICE s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 5. 9. 2026.
Je firma VINA ENERGY SERVICE s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
VINA ENERGY SERVICE s.r.o. není vedena v registru nespolehlivých plátců DPH (dle registru plátců DPH MF ČR). Stav k 5. 9. 2026.
Jak dlouho firma VINA ENERGY SERVICE s.r.o. působí?
VINA ENERGY SERVICE s.r.o. působí na trhu 13 let.
Zveřejnila firma VINA ENERGY SERVICE s.r.o. účetní závěrku?
Poslední účetní závěrka firmy VINA ENERGY SERVICE s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.

Podobné firmy v okolí

Další prověřené firmy