Žižkov City Infra, s.r.o.
IČO 17355567 · Rohanské nábřeží 721/39, Karlín, 18600 Praha 8
Hodnocení rizikovosti: A — velmi nízké riziko · skóre 95/100 (škála AA až E; hodnocení z 2. 9. 2026)
Co srazilo body
- Virtuální sídlo-5 b.
Finanční ukazatele (zadluženost, likvidita, kapitál) a rozvaha jsou v aplikaci po otevření prověření firmy.
Údaje z veřejných rejstříků
- InsolvenceNE
- Nespolehlivý plátce DPHnení plátce
- Zveřejněná účetní závěrka2025
- Stáří firmy4 let
- Virtuální sídloANO
- Právní forma: Společnost s ručením omezeným
- Obor činnosti: Činnosti v oblasti nemovitostí
Souvislosti
- V oboru činnosti v oblasti nemovitostí máme prověřeno 49 990 firem, průměrné skóre oboru je 71 a 1 917 z nich nezveřejňuje účetní závěrku.
- Účetní závěrky máme přečtené za roky 2022 až 2025 (4 roky).
- Na stejné adrese sídlí 32 firem.
- Firma sídlí v kraji Hlavní město Praha (zadluženost, insolvence a virtuální sídla v kraji).
- Související přehledy: firmy na virtuálních sídlech, srovnání oborů podle rizikovosti.
Profil firmy Žižkov City Infra, s.r.o.
Žižkov City Infra, s.r.o. je společnost s ručením omezeným s IČO 17355567, zapsaná do obchodního rejstříku v roce 2022. Podle převažující činnosti spadá do oboru činnosti v oblasti nemovitostí. Sídlo má na adrese Rohanské nábřeží 721/39, Karlín, 18600 Praha 8, kde je zapsáno i dalších 31 firem. Základní kapitál činí 12 000 Kč. Ve statutárním orgánu jsou LEOŠ ANDERLE, JIŘÍ KLIČKA, IGOR KLAJMON.
Prověření firmy Žižkov City Infra, s.r.o. na Scorify: rozvaha, insolvence, spolehlivost plátce DPH a rizika sídla z veřejných rejstříků ČR.
Časté dotazy k firmě Žižkov City Infra, s.r.o.
- Jaké má firma Žižkov City Infra, s.r.o. hodnocení rizikovosti?
- Žižkov City Infra, s.r.o. má stupeň A (velmi nízké riziko) na škále AA až E, kde AA znamená nejnižší riziko a E nejvyšší. Hodnocení vychází z veřejných rejstříků a účetní závěrky.
- Je firma Žižkov City Infra, s.r.o. v insolvenci?
- Žižkov City Infra, s.r.o. nemá záznam v insolvenčním rejstříku ČR (čistý rejstřík). Stav k 2. 9. 2026.
- Je firma Žižkov City Infra, s.r.o. spolehlivý plátce DPH?
- Žižkov City Infra, s.r.o. není registrovaným plátcem DPH, v registru nespolehlivých plátců proto vedena není. Stav k 2. 9. 2026.
- Jak dlouho firma Žižkov City Infra, s.r.o. působí?
- Žižkov City Infra, s.r.o. působí na trhu 4 let.
- Zveřejnila firma Žižkov City Infra, s.r.o. účetní závěrku?
- Poslední účetní závěrka firmy Žižkov City Infra, s.r.o. zveřejněná ve Sbírce listin je za rok 2025.
Firmy na stejné adrese
- Žižkov City I.A, s.r.o.IČO 19187840
- Žižkov City I.B, s.r.o.IČO 19422253
- CLA Corporate Finance s.r.o.IČO 19747705
- Žižkov City III, s.r.o.IČO 19840675
- Žižkov City II, s.r.o.IČO 21056919
- Rezidence Čakovice B, s.r.o.IČO 22079556
- Rezidence Čakovice A, s.r.o.IČO 22079653
- Rezidence Čakovice C, s.r.o.IČO 22079777
Podobné firmy v okolí
- Naše chatička s.r.o.IČO 17355630
- Gastro Union s.r.o.IČO 17355745
- PsyQuo, s.r.o.IČO 17355800
- GC reality s.r.o.IČO 17357969
- Lumpanella Company s.r.o.IČO 17355460
- Zelené větrání s.r.o.IČO 17355371
- Morrigan invest s.r.o.IČO 17355338
- Fitness Aux s.r.o.IČO 17355290
Další prověřené firmy
- Lumpanella Company s.r.o.IČO 17355460
- INFLOWDENT s.r.o.IČO 17355494
- DafaM service s.r.o.IČO 17355508
- PP Factory s.r.o.IČO 17355559
- Seven Mile a.s.IČO 17355575
- Beauty Lavran s.r.o.IČO 17355591
- FFR one s.r.o.IČO 17355605
- Naše chatička s.r.o.IČO 17355630